Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Dyskoteka dla uczniów szkół podstawowych

2020-02-04 09:15:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Dyskoteka dla uczniów szkół podstawowych już 13 lutego 2020 r. od 16:00 do 19:00 w sali balowej Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.
To idealna propozycja na czas ferii dla uczniów szkół podstawowych.
Wstęp jest bezpłatny - za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
Oprawę muzyczną zapewnia DJ Miras. ECMEN Parkowa podczas dyskoteki oferuje specjalne menu. Dodatkowo: Hit-karaoke i oświetlenie sali.
Zapraszamy!

Wywrócona bajka o Kapturku

2020-01-24 12:54:41, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
"Wywrócona bajka o Kapturku" to spektakl dla najmłodszych, oparty na baśni, którą zna każde dziecko. Nie powiela jednak akcji znanej baśni, lecz ją dosłownie wywraca do góry nogami. Odwołuje się do znanych symboli z baśni braci Grimm, takich jak czerwony kapturek, groźny wilk czy wędrówka przez las do babci. Oparty jest na przezabawnym autorskim scenariuszu i autorskiej bajkowej muzyce.

Kabaret pod Wyrwigroszem

2020-01-15 10:44:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy program Kabaretu pod Wyrwigroszem, występ odbędzie się w Teatrze Miejskim w dniu 8 marca o godzinie 16.00.

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków!

PLAN NA KINO

2020-01-14 17:44:26, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć w naszym Teatrze PLAN NA KINO.
Seanse zaplanowane są na 23 stycznia.
Wszelkie szczegóły oraz bilety znajdą Państwo na stronie plannakino.pl

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową PLAN NA KINO

Kasa Kina otwiera się 30 min przed startem pierwszego seansu.

Krystian Krzeszowiak, Natalia Rubiś oraz West Side Sinfonietta

2020-01-09 09:35:54, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: koncerty
Natalia Rubiś i Krystian Krzeszowiak - małżeństwo śpiewaków. On, Honorowy Obywatel Miasta Jawora, występuje na największych scenach operowych świata - La Scala w Mediolanie, Covent Garden w Lodynie, San Carlo w Neapolu, La Fenice w Wenecji, Carnegie Hall w Nowym Yorku. Ona, finalista i laureatka wielu konkursów międzynarodowych, ukończyła prestiżowe studia na Yale Univeristy,

ZIELONY KOPCIUSZEK

2019-12-20 08:35:32, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
?Zielony Kopciuszek? to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

KARNAWAŁOWY BAL MASKOWY

2019-12-19 10:35:19, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Karnawał to wyjątkowy okres balów, maskarad i zabaw.
W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Karnawałowy Bal Maskowy, który odbędzie się 25 stycznia 2020 r w ECMEN Parkowa.

Ferie z pająkami

2019-12-16 18:03:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Zapraszamy Państwa, na ferie zimowe z pająkami. Wystawa czynna będzie czynna od 18 lutego do 1 marca 2020 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa (ECMEN), ul. Parkowa 5, Jawor.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup szkolnych: Maciej Kuta 883733534.

Ceny biletów: normalny: 15 zł, ulgowy: 10 zł, grupa szkolna: 8 zł od ucznia, rodzinny: 40 zł (2 + 2), dzieci w wieku do 4 lat ? wejście gratis. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę.

Robert Solo

2019-12-16 17:58:01, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
ROBERT KORÓLCZYK ? lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako ?Góral?, ?Górnik Andrzej? i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden.

Krystyna Giżowska

2019-12-16 17:56:47, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu Krystyny Giżowskiej. W recitalu piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje, które znamy i lubimy: Złote Obrączki; Przeżyłam z Tobą tyle lat; Nie było ciebie tyle lat; Samotność uczy nas czy W drodze do Fointainbleau;.

Pani Krystynie towarzyszyć będzie Adam Pawlikowski-kierownictwo muzyczne plus piano.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media