Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

23. Finał WOŚP w ECMEN!

2014-11-20 17:11:26, dodał: Weronika, kategoria: wydarzenia
Nadeszła długo oczekiwana przez nas chwila... Ruszamy z naborem Wolontariuszy 23. Finału WOŚP! Jeśli chcecie pomóc tworzyć najbardziej zwariowane wydarzenie, w środku zimy, w Jaworze, koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami i dołączcie do nas.

Zapisy dla Wolontariuszy rozpoczynamy 24 listopada, a potrwają one do 10 grudnia. Aby się zapisać należy dostarczyć do siedziby Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa (ul. Parkowa 5) ankietę wolontariusza (do pobrania poniżej) oraz zdjęcie ze swoim wizerunkiem (legitymacyjne bądź na płycie CD). Prosimy także o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem Wolontariusza. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, dobrze się zastanówcie, czy w trakcie finału rzeczywiscie będziecie mieli czas i możliwości, by ruszyć z puszką w miasto.

Wszystkie inne potrzebne informacje będą na bieżąco pojawiały się na tej stronie oraz na naszym Facebooku. Mamy nadzieję, że spotkamy się razem w drugą niedzielę stycznia i wspólnie wyjdziemy na jaworskie ulice, by zbierać pieniądze na najnowocześniejszy sprzęt medyczny służący diagnostyce na oddziałach onkologii i pediatrii oraz godnej opiece medycznej seniorów.


ANKIETA WOLONTARIUSZA
REGULAMIN WOLONTARIUSZA
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media