Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

23. Finał WOŚP w Jaworze!

2014-12-17 16:24:53, dodał: Weronika, kategoria: wydarzenia
Już 11 stycznia 2015 r., w ECMEN, zagra 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jeśli chcecie pomóc tworzyć najbardziej zwariowane wydarzenie, w środku zimy, w Jaworze, koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami i dołączcie do nas.


Mamy już komplet wolontariuszy, którzy 11 stycznia będą kwestować na ulicach naszego miasta. Jeśli nie zdążyłeś się zgłosić, a chcesz do nas dołączyć i pomóc przy organizacji imprezy - zadzwoń pod nr 76/870-71-41, a powiemy Ci jak możesz pomóc ;)

Wiemy też, kto zagra podczas finału w ECMEN. Są to zespoły FairyTaleShow, Chilli Crew i People of the Haze.

ORKIESTROWY ROZKŁAD JAZDY

Mamy nadzieję, że spotkamy się razem w drugą niedzielę stycznia i wspólnie wyjdziemy na jaworskie ulice, by zbierać pieniądze na najnowocześniejszy sprzęt medyczny służący diagnostyce na oddziałach onkologii i pediatrii oraz godnej opiece medycznej seniorów.

Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media