Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Kabaret "Ciach"

2016-02-25 12:05:06, dodał: Łukasz, kategoria: wydarzenia
Zapraszamy na kabaret "CIACH" już 6 marca, godzina 17:00

Ciach to jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny.

Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!

Inspiracji do kolejnych programów dostarcza wnikliwa obserwacja rzeczywistości, a czasami nawet korespondencja od widzów tak, jak było to w przypadku programu ?LISTY OD WIDZÓW?. Jego fragmenty zaprezentował min. na antenie TVP 2, w Kabaretowym Klubie Dwójki, którego gościem specjalnym był kultowy satyryk i komediopisarz Stanisław Tym, z którym Kabaret Ciach ściśle współpracuje, występując na wspólnych koncertach.

Kabaret Ciach był wielokrotnie nagradzany na różnych przeglądach i konkursach kabaretowych w całej Polsce. Ciach jest stałym uczestnikiem rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych, są to m.in.:

- Kabareton Opolski (TVP1), Listopadowa Noc Kabaretowa (TVP2),
- Festiwalu Kabaretu w Koszalinie (TVP2), Płocka Noc Kabaretowa (TVP2),
- Wczasy z kabaretem(TVP2), Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (TVP1),
- Dzięki Bogu już Weekend (TVP2), Latający Klub Dwójki (TVP2),
- ?DwudziestoRYCIE? ? Ryjek 2015 (TV Polsat)

Od roku 2009 do 2014 Kabaret Ciach, był gospodarzem dorocznego Kabaretobrania czyli Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, transmitowanej na żywo w TV Polsat.

Kabaret Ciach występuje w składzie: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek ? ex kabaret Potem, Tomasz Kowalski, Mateusz Czechowski

REZERWUJ BILET
kabaret_ciach
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media