Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Koncert ,,Usta milczą, dusza śpiewa"

2016-07-14 09:53:05, dodał: Łukasz, kategoria: koncerty
Koncert pt. ,,Usta milczą , dusza śpiewa" został wyreżyserowany przez Danutę Gołdon - Legler (reżysera, aktora i wokalistkę) dla Teatru William -Es. Premiera koncertu odbyła się 11.06.2015 roku w Zamku Książ w Wałbrzychu.

W programie koncertu usłyszą Państwo najpiękniejsze utwory o miłości z filmu, operetki i musicalu( Usta milczą, dusza śpiewa z operetki pt. Wesoła Wdówka - Franciszka Lehara, Co się dzieje z operetki Księżniczka Czardasza- Imre Kalmana, Bo to jest miłość z operetki Księżniczka Czardasza - Imre Kalmana, Ach jedź do Varażdin z operetki Hrabina Marica- Imre Kalmana, O Młynareczce z operetki Sztygar Karla Zellera i wiele innych znanych i lubianych piosenek ze świata filmu i operetki. Koncert jest prezentowany w ramach Letniego Ogrodu teatralno- koncertowego. Oprócz utworów wokalnych usłyszą Państwo znane wiersze o miłości napisane przez polskich poetów. Wydarzenie artystyczne jest zostanie wykonane przy okazji Dolnośląskiego programu MikroWsparcia Europejskiej Stolicy Kultury 2016, realizowanego przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu- Instytucję Kultury Samorządu Wojewódzkiego. Partnerem koncertu jest Teatr William -Es. W wydarzeniu wystąpią:

W wydarzeniu wystąpią:

Danuta Gołdon- Legler - sopran
Rafał Tomkiewicz - tenor
Kacper Rosanowski - reżyseria dźwięku i światła

Data:

27.07.2016 godz. 18:00

Miejsce:

Rynek Miejski w Jaworze

Cena:

Wstęp wolny
usta_milcza
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media