Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

GALA TENOROWA

2017-12-11 13:39:36, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
"Zobaczyć Neapol i umrzeć" ta słynna sentencja autorstwa Goethego przez lata wabiła wędrowców do stolicy włoskiego południa, niezwykłego miasta o wielu twarzach, przyczajonego u stóp wulkanu. Tam narodziła się opera buffa, w której poruszana była tematyka życia codziennego i w której obecne były odniesienia do współczesnych wydarzeń.

Podczas gali tenorowej Tomasza Maleszewskiego usłyszymy m. in najsłynniejsze pieśni neapolitańskie, ale także piękne arie operowe i operetkowe oraz pieśni z repertuaru lat 20. i 30. Będzie to prawdziwy popis możliwości głosu tenorowego i podróż przez różne style i barwy sztuki wokalnej. Solista przygotował na tę okazję m. in. takie utwory, jak: "Graj Cyganie", "O Sole mio", "Non ti scordar di me", Questa e quella", "Brunetki, blondynki" i wiele innych słynnych, ale też mniej znanych utworów. Całości dopełnią Soliści Baletu Sceny Kamienica, którzy wspólnie z bohaterem wieczoru wykonają popisowe tańce i układy choreograficzne. Serdecznie zapraszamy!

Koncert odbędzie się w teatrze Miejskim w dniu 7 stycznia 2018 r.
Bilety w cenie 25,00 zł (normalny) I 20,00 zł (ulgowy) do nabycia w siedzibie JOK oraz na jok.jawor.pl
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media