Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

BARDZO MŁODA KULTURA NA DOLNYM ŚLĄSKU

2018-03-09 09:28:10, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - operator programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku zaprasza przedstawicieli instytucji kultury, szkół i organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne programu Narodowego Centrum Kultury o nazwie Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku, które odbędzie się 13 marca 2018 roku w Jaworze, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, przy ul. Parkowej 5.


Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu jako operator 3-letniego programu ?Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku?, w roku 2018 kontynuuje działania na rzecz wzmocnienia roli i wsparcia edukacji kulturowej poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury w regionie. Zgodnie z ideą ogólnopolskiego programu ?Bardzo Młoda Kultura? pragniemy włączyć do współpracy jak najszersze grono przedstawicieli sektora edukacji, instytucji kultury, organizacji pozarządowych, lokalnych liderów i animatorów kultury. Osoby te tworząc trzyosobowe zespoły będą mogły ubiegać się o granty w wysokości do 10 tys. zł na realizację inicjatyw z zakresu edukacji kulturowej.
Szczegółowe informacje nt. spotkań i aktualności związane z programem udostępniane są na bieżąco na stronie programu www.bardzomlodakultura.pl. Zespół programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku służy informacją pod nr tel. 71 370 02 24, oraz pod adresem e-mail: sekretariat@bardzomlodakultura.pl.
Spotkanie informacyjne
programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku
13 marca 2018 roku (wtorek)
godz. 11.00- 14.00
Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media