Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Spotkanie z Moniką Szławieniec-Reczuch

2018-10-08 14:02:40, dodał: Konstancja, kategoria: wydarzenia
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Moniką Szławieniec-Reczuch, które odbędzie się w najbliższy piątek (12.10.2018) o godz. 18:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.

Ekspedycja Polskiego Klubu Alpejskiego, którego Pani Monika jest członkiem miała na celu uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę poprzez zdobycie dziewiczego ponad 6 tysięcznego szczytu Yawash Sar II w Karakorum. Ze względu na duże zagrożenie lawinowe na tej właśnie górze ekipa zmieniła na miejscu cel i weszli na 2 inne dziewicze szczyty jako pierwsi w historii, na które prowadziły drogi o nazwie: "Hunza freedom "- na szczyt Two Headed Massif 5700 m i "Polish Independence 1918" - na szczyt Lal Siran Katethk Sar 5465.
Plakat
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media