Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA

2019-02-27 19:07:58, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Zapraszamy na interaktywny spektakl dla dzieci 17.03. 2019 r. w niedzielę o godz. 16:00.
Jest to spektakl mówiący o sile wyobraźni, wartości jaką niesie z sobą czytanie książek i ciekawość świata. W spektaklu dwójka głównych bohaterów przenosi się za sprawą magicznej księgi do krainy polskich legend, które opowiedziane są na nowo, z humorem. Wykorzystujemy techniki linowe- Pan Twardowski naprawdę wisi na Księżycu! Dzieci włączane są w przygody głównych bohaterów i przeżywają je wspólnie z nimi.

To Dzieci ostatecznie ratują Franka i Olę przed Księciem Popielem i jego podstępną żoną. Choć pod koniec wydaje się, że cała historia była tylko wykwitem ich wybujałej wyobraźni, znajdują w swoim pokoju coś, co sprawia że nasi bohaterowie, a widzowie wraz z nimi, nie wiedzą czy to wszystko tylko nam się wydawało, czy jednak magia istnieje...
Bo przecież wyobraźnia nigdy się nie kończy!

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie Teatru lub na www.JOK.jawor.pl
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media