Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

JAWOR WITA WIOSNĘ - WIOSNA W KAPELUSZU

2019-03-01 14:59:25, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Pierwszy Dzień Wiosny tradycyjnie świętujemy na jaworskim Rynku. Bez kapelusza ani rusz! Kapelusz włóż i przyjdź! Zapraszamy wszystkich 21 marca na godzinę 10.30. Imprezę rozpocznie kolorowa i głośna parada z udziałem najmłodszych. Tanecznym, zumbowym krokiem wykonamy pożegnalny taniec dla zimy, otwierając się na przyjście wiosny. Wiosenną ZUMBĘ rozkręci Pani Iza Kowalska z K-Dance Studio. Następnie na scenie w własnoręcznie wykonanych kapeluszach zaprezentują się grupy przedszkolne i szkolne,

zakwalifikowane do konkursu plastycznego pt. "Wiosna w Kapeluszu". Pod hasłem " JAWOR TĘCZĄ MALOWANY - NAMALUJMY MOST DLA WIOSNY" kryje się wspólne malowanie ogromnej tęczy na płycie naszego pięknego Rynku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom będzie ostatnim punktem programu.

zobacz regulamin
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media