Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Warsztaty z robotyki dla dzieci

2019-09-24 20:58:22, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Oferujemy warsztat dla dzieci w wieku 5-7 oraz 8-12 lat, które pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność każdego dziecka.

Warsztaty z robotyki dla dzieci w wieku 5-7 lat będą odbywać się w każdy czwartek od godz. 15.00 i trwać będą 45 minut do 60 minut. KOSZT: 25 zł/lekcję płatne w ratach miesięcznych.

Warsztaty z robotyki dla dzieci w wieku 8-12 lat (klasy 2-6) odbywają się od 16.00 do 17.30 w każdy czwartek w ECMEN od października.
KOSZT: 30 zł/lekcja płatne w ratach miesięcznych


Podczas 90 minut zajęć uczniowie w zespołach 2 osobowych konstruują własne roboty, a następnie ożywiają je, tworząc program. Warsztaty bazują na zaawansowanych zestawach LEGO EDUKATION MINDSTORMS EV3 składają się z serwomechanizmów, czujnik ów elektronicznych oraz komputerowej jednostki centralnej. Warsztaty z robotyki to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań technicznych, jak również szansa na kształcenie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej, które pozwalają lepiej zrozumieć świat.

Główne założenia warsztatów:
- nauka projektowania i konstruowania programowalnych robotów z wykorzystaniem silników, czujników, przekładni, kół, osi i innych elementów technicznych,
-wprowadzenie do programowania w prosty, intuicyjny sposób
- kształtowanie umiejętności logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów,
- rozbudzanie postaw badawczych i innowacyjnych.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media