Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

INNA BAJKA

2019-10-28 16:53:48, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Wszyscy, od najwcześniejszych lat życia, znają treść baśni o Czerwonym Kapturku oraz Jasiu i Małgosi. Na kanwie tych dwóch tytułów powstała fabuła ?Innej Bajki?, jednak jej treścią jest zupełnie co innego. Dwie pary aktorów realizujących przedstawienie, dążą do opowiedzenia dwóch historii naraz w tym samym czasie, co powoduje bardzo zabawne kolizje sytuacji i emocji.

Fabuła jednak jest tylko pretekstem do sformułowania pozytywnego przekazu dla widza, mówiącego, że tylko zgoda i współpraca prowadzą do sukcesu. Co ciekawe, scenografia spektaklu jest tworzona z rozwijanego z rolek, białego papieru, z którego powstają rekwizyty i obiekty o różnym stopniu skomplikowania i abstrakcji. Celem tego zabiegu jest pokazanie dzieciom, że aby się dobrze bawić, niepotrzebne są żadne techniczne gadżety i zabawki, wystarczy wyobraźnia. Całość uzupełnia lekka muzyka w bluesowym stylu oraz zabawne piosenki (czas trwania ok 1h.).

Wystąpią:
-Beata Beling
-Artur Beling
-Ludwik Schiller
-Mariusz Wasiewski

Zapraszamy 17 listopada na godzinę 16.00 do Teatru Miejskiego
Bilety w cenie 15,00 zł - dzieci i 20,00 zł - dorośli,
do nabycie w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury lub na jawor.roboticket.com
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media