Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

ZŁOTA RYBKA

2020-02-24 13:25:16, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych. Kochające się, niezamożne małżeństwo Rybak i Baba, mieszkając w nadmorskiej miejscowości prowadzą niskiej klasy smażalnię ryb. Rybakowi niczego do szczęścia nie brak, jednak Baba nieustannie czuje finansowy niedosyt. Złowienie charakternej Złotej Rybki spełniającej życzenia tylko pozornie rozwiązuje problem.

Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant. Historia, którą zna cały świat uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że szczęście którego szukamy jest tuż obok. Współczesna inscenizacja umiejscawia bohaterów w smażalni ryb w Ustce, Sopocie lub innej Łebie.

Reżyseria: Jacek Popławski

Scenografia: Barbara Wiktorowicz

Opracowanie muzyczne: Iga Eckert

Występują: Magdalena Słowik, Natalia Ciszewska, Jacek L. Zawada

Czas trwania: 50-60 min

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=TpmgR1ktiKk

Gdzie: Teatr Miejski

Kiedy: 15.03.2020

Cena: 15 zł ulgowy, 20 zł normalny
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media