Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

PIKNIK ROWEROWY - NIEDZIELA Z RODZINĄ NATURALNIE

2020-07-16 12:02:06, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Zapraszamy do Parku Miejskiego k. ECMEN 26.07 br. w godzinach od 14.00 do 17.00.
Jedną z największych atrakcji będzie STREFA ZAKRĘCONYCH ROWERÓW.
Strefa z zakręconymi rowerami to absolutna nowość. Do dyspozycji gości jest 8 nietypowych rowerów, na których każdy może spróbować swoich sił. Czekają na nich takie rowery jak: amerykański chopper, mini bmx, rower przeciwskrętny, monocykl, bicykl, rower do akrobatyki, nietypowa hulajnoga oraz trójkołowy rower do driftu.

Z myślą o bardziej ekstremalnych testach został przygotowany specjalny tor przeszkód. Twórcą całej strefy jest profesjonalny akrobata rowerowy-Jonasz Pakulski. Dodatkowo oprócz rowerów uczestnicy mogą przetestować swój refleks przy specjalnym urządzeniu-refleksomierzu. Zadanie polega na złapaniu jak największej ilości gumowych słupów, które spadają w różnym odstępie czasowym. Dodatkowo na terenie atrakcji znajduje się strefa poprawiająca równowagę (tak zwany trickboard), namiot z alkogoglami oraz strefa relaksu z wygodnymi leżakami.

Do wygrania rower elektryczny, który ufundowała firma KORPO Sp. z o.o.
Dodatkowe atrakcje:
- koncert zespołu INTRUDER
- animacje i niespodzianki dla dzieci i dorosłych, m.in. Mini-Paintball, strzelanie z łuku, symulator strzelecki; możliwość zmierzenia się z mistrzami strzelectwa - wspiera nas Jaworski Klub Strzelecki "UR".
Dodatkowe atrakcje przygotowują także nasi Partnerzy: Stowarzyszenie AZYL oraz Stowarzyszenie DAMY RADĘ.
Koniecznie przyjedźcie rowerem i nie zapomnijcie zabrać koca...na...piknik:)
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media