Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Awanturka z leśnego podwórka

2020-09-18 14:20:52, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ogólne
Bohaterowie zapraszają na pełną przygód i humoru bajkę "Awanturka z leśnego podwórka" Zajączek - uroczy romantyk, Jeżyk - ufny i dobroduszny, prawdziwy bohater, Gąska Pralinka - łakomczuszek, Lisek-sprytny i przebiegły. O co będzie ta leśna awanturka Dowiecie się tylko podczas tego spektaklu - już 11 października w niedzielę o godzinie 16.00.
Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) i 20 zł już w sprzedaży.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W JAWORSKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA, które należy przekazać obsłudze wraz z wejściówką w dniu spotkania.

oświadczenie o stanie zdrowia
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media