Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

4. Jaworska Wegetariada

ostatnia aktualizacja: 2014-07-14 11:23:42, dodał: Weronika
W piękną, słoneczną sobotę, 5 lipca, na terenie przy Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyła się 4 Jaworska Wegetariada organizowana we współpracy z Towarzystwem Aktywności Kulturalnej TAK JAWOR. I w tym roku atrakcji było co niemiara. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12:00 w pięknej scenerii Parku Miejskiego. Z minuty na minutę przybywali kolejni uczestnicy wydarzenia, którzy mogli spróbować pysznego wegetariańskiego jedzenia czy wziąć udział w rozmaitych warsztatach.

Część sceniczna rozpoczęła się występem Rogala z Salut! Sound System oraz czytaniem bajek przez aktorów z serialu "Pierwsza Miłość" - Rafała Kwietniewskiego i jego żonę Dorotę. Podczas wydarzenia nie zabrakło także działań ruchowych. Zumbę poprowadziła Pani Iza Kowalska, a jogę - Pani Ewa Rychlicka. Dla najmłodszych został przygotowany wege konkurs oraz cyrkowe show sceniczne z udziałem amerykańskiej pin-up girl Kafri Coctail. Ok godziny 18:00 na scenie pojawił się pierwszy zespół Chilli Crew z Martyną Baranowską na czele, tuż po nich jaworska formacja Radical Soul Ammunition. Jako trzecia z kolei na scenie zaprezentowała się Natalia Przybysz w swoim solowym projekcie NATU. Na koniec publiczność rozgrzewał VIENIO - polski raper, jeden z twórców Molesta Ewenement.


Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media