Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Bal Karnawałowy

ostatnia aktualizacja: 2014-06-06 20:17:24, dodał: Weronika
W piątek 28 lutego, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci z naszego miasta.
Cała zabawa zaczęła się nauką tańca, następnie, w roztańczonych nastrojach przeszliśmy do rozgrywek drużynowych. Dzieciaki prześcigały się w skokach na piłkach i skakankach, rzutach do celu czy podawaniu balona. Obie drużyny pozostały nizwyciężone. Po skończonych rozgrywkach, dzieciaki w grupach malowały swoje kolorowe autoportrety.

Po wspólnym rysowaniu wybraliśmy Króla Balu, którym został Marcel Łosik i Królową Balu, którą została Kasia Majka oraz osoby z "Najlepszym Przebraniem" - nagrodę otrzymali: Marysia Dutkowska i Michaś Bełza.
Cały bal upłynął nam bardzo radośnie, nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw oraz słodkiego poczęstunku na zakończenie balu.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media