Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Cztery Spotkania w Cztery Strony Świata

ostatnia aktualizacja: 2015-07-22 12:48:11, dodał: Weronika
Impreza ta to nowa propozycja, która ma na celu zapoznać jej uczestników z wybranymi kulturami świata, poprzez podejmowanie różnych form aktywności. Podczas niej można nie tylko posłuchać wykładu czy obejrzeć wystawę fotografii, ale także zasmakować w kuchni, nauczyć się tańca charakterystycznego dla danego regionu, posłuchać koncertu czy wziąć udział w warsztatach plastycznych, które wprowadzą w świat techniki rysunkowej, malarskiej bądź zdobniczej wykonywanej w rozmaitych zakątkach świata.

29 kwietnia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyło się pierwsze spotkanie z tego cyklu, podczas którego, jego uczestnicy mieli okazje zapoznać się z kulturą Indii. Impreza została podzielona na 2 bloki - poranny dla młodzieży oraz popołudniowy dla pozostałych mieszkańców naszego miasta. Jaworzanie biorący udział w wydarzeniu, poprzez udział w rozmaitych warsztatach: malowania tatuaży indyjskich, tworzenia mandali, tańca indyjskiego, tradycyjnej kuchni, a także prelekcjach, koncertach oraz projekcjach filmowych mogli choć trochę zasmakować tamtejszej kultury oraz poznać panujące tam obyczaje i tradycje. Ciekawym punktem programu niewątpliwie była degustacja tamtejszych potraw, które zostały przygotowane przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie "TAK Jawor". Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia Zumby w stylu Bollywood poprowadzone przez instruktorów tańca z K'Dance Studio.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media