Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Dzień Dziecka

ostatnia aktualizacja: 2014-06-05 08:49:33, dodał: Weronika
W słoneczną niedzielę, 1 czerwca, na terenie przy Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyło się spotkanie dla dzieci z okazji ich święta. Już od godziny 12 najmłodsi uczestniczyli w zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się stanowisko z modelowaniem balonów oraz malowaniem buziek . Około godziny 13 na naszej scenie zaprezentowała się młodzież z zespołu wokalnego działająca przy Jaworskim Ośrodku Kultury, prowadzona przez instruktora Mirosława Wdowiaka. Tuż po występach muzycznych, Pani Iza Kowalska przeniosła nas w świat tańca, prowadząc ulubioną zumbe dla dzieci. Odbyły się także konkursy, gry i zabawy dla dzieci.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media