Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Jaworska Wiosna Kulturalna

ostatnia aktualizacja: 2015-07-22 12:56:57, dodał: Weronika
Impreza pn. Jaworska Wiosna Kulturalna to nowe przedsięwzięcie, które narodziło się pod wpływem impulsu. Małe wydarzenia, odbywające się w okolicach kalendarzowego Pierwszego Dnia Wiosny zdecydowano połączyć jednym hasłem Jaworska Wiosna Kulturalna.

Inicjatywa zawierała rozmaite propozycje, takie jak:
Młodzieżowe Forum Kultury - spotkanie z młodzieżą mające na celu poruszyć takie tematy jak praca w instytucji kultury, efekt pracy animatora, organizacja imprez dla różnych grup wiekowych, twórcze spędzanie czasu wolnego. Młodzi ludzie, biorący udział w dyskusji, mogli przedstawić swoje pomysły na działania kulturalne, wyrazić swoje zdanie na temat imprez organizowanych dotychczas oraz wziąć udział w warsztatach z tworzenia imprez o charakterze kulturalnym.
Warsztaty Plastyczne - artystyczna forma spędzania wolnego czasu, kierowana do dzieci i młodzieży. Tym razem w ramach pracy pracowni plastycznej (działającej w ECMEN) zajęcia zostały zorganizowane w przestrzeni Parku Miejskiego.
Warsztaty taneczne - mimo, iż oferta warsztatów tanecznych była bezpłatna, nie pojawili się chętni do skorzystania z niej.
Ponadto w Jaworskim Ośrodku Kultury odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Teatru, podczas których, w autorskim spektaklu, zaprezentowała się grupa teatralna "Pomponik". Miało również miejsce otwarcie Akademii Młodego Aktora.

W ramach Jaworskiej Wiosny Kulturalnej odbyły się także: Koncert muzyczny w ECMEN, otwarte zajęcia szachowe, spektakl Teatralny "Klub Mężusiów", spektakl teatralny dla dzieci "O małej syrence w niejednej piosence".
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media