Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Koncert Charytatywny

ostatnia aktualizacja: 2014-06-06 20:37:41, dodał: Weronika
W piękną, słoneczną sobotę, 26 kwietnia, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbył się koncert charytatywny na rzecz jaworzanki - Barbary Piątek, zmagającej się z chorobą nowotworową.

Wszystko zaczęło się o godzinie 15:00 występami dzieciaków z Publicznego Przedszkola nr 2 w Jaworze (grupy: p. Anny Kamińskiej i p. Wandy Piechury). Następnie, przed zgromadzoną publicznością swoje umiejętności zaprezentowali tancerze z K'Dance Studio Izabeli i Adriana Kowalskich. Tuż po nich na scenie gościliśmy debiutujący młodzieżowy, zespół wokalny prowadzony przez Mirosława Wdowiaka. O 19:00 gościliśmy na naszej scenie Gabriela Fleszara, znanego z takich utworów jak "Bilet do nieba" czy "Kroplą deszczu". O 20:00 pozytywnych brzmień dostarczyła nam jaworska grupa hip-hopowa R/WP. W międzyczasie uczestnicy wydarzenia mogli nabyć "Bukiet dla Basi" oraz "Tulipana z raczkiem", które zostały przygotowane przez Panią Monikę Dutkowską z Kwiaciarni 'Zielono mi'. Nie zabrakło także pysznych potraw wegetariańskich oraz wspaniałych domowych wypieków. Na wszystkie dzieciaki czekały atrakcje w postaci dmuchanego zamku, waty cukrowej czy stanowiska z malowaniem buziek i balonowymi kreacjami.
O godzinie 22:00 na scenie zawitał zespół Leniwiec - punkrockowa formacja z Jeleniej Góry. Zespół był ostatnim punktem programu.
Całe przedsięwzięcie było zorganizowane przez pełne zapału i chęci - Anię i Gosię, córki pani Barbary, a także przez Towarzystwo Aktywności Kulturalnej TAK Jawor przy współpracy z Jaworskim Ośrodkiem Kultury.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media