Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Koncert dla WOŚP

ostatnia aktualizacja: 2014-01-13 10:01:19, dodał: Weronika
Za nami pierwszy koncert w tym roku. 12 stycznia 2014 r., na naszej scenie zagrały zespoły "Brain Waves" oraz "Niepoprawni". Całe wydarzenie wspierało Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Publiczność dopisała i dość licznie zgromadziła się o 18:00 w Europejskim Centrum Młodzieży. Podczas koncertu wolontariusz WOŚP z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zbierał datki na konto fundacji.
Jako pierwszy zaprezentował się zespół "Brain Waves". To młodzieżowa grupa prowadzona przez instruktora Artura Zuchmantowicza, działająca przy Jaworskim Ośrodku Kultury od dwóch lat. Wiele razy, młodzi muzycy, mieli okazję gościć na jaworskiej scenie, podczas okolicznych imprez.

"Niepoprawni" już po raz drugi wystąpili z nowym, autorskim materiałem, tym razem na scenie ECMEN. Charyzmatyczna wokalistka i świetni muzycy po raz drugi wprawili w zachwyt jaworską publiczność, otrzymując gromkie brawa.

Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media