Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Koncert O.S.T.R.

ostatnia aktualizacja: 2014-04-17 09:34:45, dodał: Weronika
W piątek, 4 kwietnia, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbył się koncert O.S.T.R. - jednego z bardziej cenionych artystów polskiej sceny hip-hopowej. Przed występem gwiazdy, prezentowały się zespoły, który wygrały nasz konkurs na support. Już od godziny 19 na sali, gromadziła się publiczność by zobaczyć młodych artystów, a były to Sieku i Skrzati, Damian Kubicki oraz formacja Kompromis Rytmu.

Pierwsza formacja pochodzi z Jawora. Sieku na scenie od 2010 roku. Skrzati czyli Swój w Temacie rapuje z przerwami od ponad dekady. Brali udział w nagrywaniu takich albumów jak: Rewir - Żebyś wiedział, JWR Podziemie czy Rap dla Ziomów.
Damian Kubicki występuje pod pseudonimem artystycznym Weź Energię w Płuca. Jest uczniem V LO w Legnicy. Jego największym zainteresowaniem jest muzyka, jak dodaje, "oczywiście zaraz po swojej dziewczynie". Pisaniem i nagrywaniem piosenek zajmuje się od pół roku. Z życia stara się czerpać wszystko co najlepsze.
Kompromis Rytmu to jaworska grupa B-boy. Powstała w roku 2004, kiedy to kilku chłopaków postanowiło zająć się czymś całkiem innym niż reszta. B-boying stał się nie tylko ich pasją, ale też i stylem życia. Wybrali go dlatego, że uczy samodyscypliny, kreatywności i wytrwałości. Na przestrzeni lat mieli okazje prezentować swoje umiejętności w kraju i za granicą.

Tuż po godzinie 20:00 na naszą scenę zawitał długo wyczekiwany Adam Ostrowski razem z Kubą "Kochanem" Kochanowskim oraz DJ Haemem. Artysta dał blisko dwugodzinny godzinny koncert, grając utwory ze swojego nowego albumu "Kartagina", a także te znane i lubiane ze swoich poprzednich płyt. Dało się zaobserwować niesamowitą energię płynącą ze sceny, improwizacje, freestyle i żywy dialog z publicznością. Po koncercie nie obyło się bez wspólnych zdjęć, rozmów z fanami i rozdawania autografów.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media