Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Mały Festiwal "Ty i Ja" po raz drugi w Jaworze

ostatnia aktualizacja: 2014-10-02 10:16:57, dodał: Weronika
W dniach 2-3 września 2014 r., w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, po raz drugi, odbył się Mały Festiwal "Ty i Ja", który organizowany jest w ramach Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja.


Pierwszy dzień "Małego Festiwalu Ty i Ja" rozpoczął się oficjalnym otwarciem. Po przemówieniach zaproszonych gości - Pani Marii Piwko - Zastępcy Burmistrza i Pana Michała Lenkiewicza - Wicestarosty Powiatu Jaworskiego, na scenie odbyły się prezentacje uczestników Dziennego Ośrodka Wsparcia oraz koncert zespołu Outsider z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Po części artystycznej naszym widzom zostały zaprezentowane dwa filmy festiwalowe - pierwszy pt. "Życie stylem dowolnym", - drugi pt. "Marzyciel". Drugi dzień festiwalowy również obfitował w wiele pozytywnych emocji. Podczas porannego spotkania oprócz oglądania filmów i wystawy towarzyszącej świetnie się bawiliśmy tańcząc i wspólnie integrując. Wieczorem natomiast w ciekawym wykładzie zaprezentowała się mgr Alicja Mironiuk-Netreba (wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego), opowiadając o obliczach niepełnosprawności w kinie. Następnie, w ramach Klubu Kinomaniaka zostały zaprezentowane wszystkie filmy "Małego Festiwalu Ty i Ja". Działaniom towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonana przez uczestników Ośrodka Wsparcia, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Dziennego Ośrodka Wsparcia i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu za obecność i do zobaczenia za rok!
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media