Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Wieczór na obcasach

ostatnia aktualizacja: 2014-06-06 20:18:49, dodał: Weronika
7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbył się "Wieczór na obcasach". Tego dnia, każda z przybyłych Pań mogła znaleźć coś dla siebie.

O godzinie 16:30 odbyła się "Babska sesja na wesoło", w której każda, z uprzednio zapisanych, Pań mogła wykonać sobie pamiątkową sesję zdjęciową. O godzinie 17:00, artystyczne dusze, uczestniczyły w warsztatach Decoupage, podczas których ozdabiały rozmaite przedmioty - kolczyki, bransoletki, świeczniki czy serwetniki. Od godziny 19:00 w naszej kawiarni odbywały się konsultacje kosmetyczne, które prowadziła Pani kosmetolog ze studia urody "Diamond" - Pani Milena Cyga-Bielska. Panie, które uwielbiają błyskotki, mogły odwiedzić stoisko z biżuterią, które przygotowała Pani Aldona Staroń (Galeria Sztuki A-Art).
O 20:30 rozpoczęło się karaoke. Na odważnych czekały wspaniałe nagrody ufundowane m.in. przez Panią Annę Rejman (Salon Fryzjerski "Anna"), Panią Katarzynę Stępień (Reha-Fit Jawor), Panią Aldonę Staroń (A-Art Galeria Sztuki), Panią Milenę Cyga-Bielską (Salon urody "Diamond"), Panią Oliwię Białczyk (salon kosmetyczny).
Jak to w piosence - najtrudniejszy pierwszy krok, ale po występie pierwszej uczestniczcki, Panie, wręcz "rwały" się do mikrofonu ;)
Zadowolone z nagród, z uśmiechami na twarzach, miło spędzały resztę wieczoru.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media