Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

"Zdrowie, moda i uroda - czyli BABSKI SHOW w ECMENie"

ostatnia aktualizacja: 2015-07-22 12:11:35, dodał: Weronika
Tegoroczne święto kobiet w Jaworskim Ośrodku Kultury obchodzone było przez cały weekend. Świętowanie zaczęło się 6 marca w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, pod hasłem: "Zdrowie, moda i uroda czyli Babski Show".

Piątkowe popołudnie rozpoczęło się o godzinie 16:30 propozycją zajęć twórczych prowadzonych przez instruktorki Małgorzatę Klimas i Honoratę Kulig. Zgromadzone panie wspólnie tworzyły i ozdabiały szklane przedmioty techniką malowania na szkle. Nieco później odbył się też wykład o zdrowym żywieniu połączony nie tylko z prezentacją, ale i degustacją soków naturalnych. Imprezę otworzył pokaz wizażu, a tuż po nim młode modelki odważnie prezentowały na wybiegu aktualne trendy w modzie. Na czerwonym dywanie pojawiły się też uczestniczki, które wzięły udział w konkursie na najwyższe, najwygodniejsze i najoryginalniejsze szpilki. Nie zabrakło też chętnych do zumby, którą poprowadzili moderatorzy K?Dance Studio. Doskonałym punktem okazało się karaoke z nagrodami. Panie po wylosowaniu utworów i oryginalnym wykonaniu nagradzane były niespodziankami.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media