Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

O NAS

Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa to zarówno przestrzeń działań i inicjatyw kulturalnych oraz kawiarnia.
W ramach działalności kulturalnej prowadzimy koła zainteresowań dla dzieci i młodzieży, kluby hobbystyczne, wspieramy amatorski ruch artystyczny, organizujemy konkursy, koncerty, festiwale filmowe i plenerowe imprezy kulturalne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności w tym przede wszystkim młodzieży, dążymy do tego by proponowana przez nas oferta kulturalna była odzwierciedleniem istniejących potrzeb i oczekiwań. Obserwujemy współczesne zjawiska kulturalne idziemy z duchem czasu, jesteśmy również inicjatorem nowych zachowań i trendów kulturalnych w lokalnej społeczności. Wspieramy inicjatywę kulturalną oraz współpracujemy z lokalnymi środowiskami twórczymi.
Nasza kawiarnia organizuje: wieczory z muzyką na żywo, dyskoteki, zabawy taneczne, wesela, bankiety, urodziny dla dzieci, imprezy rodzinne i okolicznościowe, catering.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media