Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Od października 2016 r. Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa jest także nową siedzibą Jaworskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dzięki podpisanej przez jaworskie instytucje i stowarzyszenia Deklaracji o partnerstwie i współpracy", oferta dla studentów jest szeroka i bardzo atrakcyjna. Studenci uczestniczą w zajęciach według harmonogramów, które otrzymują na początku każdego miesiąca. Spośród kilkunastu propozycji wybierają najciekawsze dla siebie wykłady i spotkania.

Przerwa wakacyjna w Jaworskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, trwa od czerwca do końca września. Nowy rok akademicki jaworscy studenci rozpoczynają w październiku.

SZANOWNI STUDENCI JUTW!!! ze względu na decyzję Premiera RP dot. przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19, Jaworski Ośrodek Kultury oraz ECMEN zawiesza swoją działalność edukacyjną i artystyczną w okresie ️12-31 marca 2020 r. ️dotyczy to wszelkich zajęć, które odbywają się w obiekcie ECMEN, także tych, na które uczęszczają Studenci Uniwersytetu III Wieku. O dalszych decyzjach i działaniach będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie ECMEN i pod nr tel.: 76 870 71 41

Więcej informacji o działalności JUTW na facebook'u.


Dokumenty do pobrania

Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media